Profesyonel 7/24 Yol Yardım Hizmetleri

15 Dakika içerisinde bulunduğunuz konuma yol yardım hizmeti

Yol şartlarında gereken tüm arıza, bakım ve aracınızın servise götürülmesi hizmetlerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken acil yol yardım telefonlarımızdan bize ulaşmanızdır. Bulunduğunuz yere ivedilikle intikal edip gereken yardım yapılacaktır.

7-24 Yol Yardımı aracımızda gerekli tüm cihazlar mevcut olup; yakıt ikmali, lastik değiştirme, motor ve beyin testi, akü takviyesi, ve her türlü arıza tespiti yapılır.

Acil yol yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizlere +90 532 390 99 15 numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yol Yardım

Hızlı ve Güvenilir Yardım

Sadece 15 dakika içerisinde bulunduğunuz konumdayız.

Yolculuklar sırasında araba kazaları, arızalar veya diğer problemler nedeniyle karşılaşabileceğimiz beklenmedik durumlar için yol yardım hizmeti almak oldukça önemlidir. Bu hizmetler, araba kullanıcılarına acil durumlarda hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

7/24 Yol Yardım olarak, 15 dakika içerisinde konuma gelerek yol yardım hizmeti sunuyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgesinde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında araba çekicisi, lastik değişimi, akü tamiri veya değişimi, motor mekanik hizmeti, OBD bağlantısı, yerinde arıza tespiti ve periyodik araç bakımı gibi hizmetler yer almaktadır.

7/24 Yol Yardım olarak, araba kullanıcılarının acil durumlarında endişelenmeden hizmet almalarını sağlıyoruz. Böylece araba kullanıcıları güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapabilirler. Sürekli online olarak hizmet veriyoruz ve her zaman araba kullanıcılarının yanındayız ve hizmet vermek için hazırız.

Nasıl Çalışıyoruz

Hızlı ve Kolay 3 Aşamalı Sürecimiz

Konum Tespiti

Aracınızın arıza verdiği, yolda kaldığınız durumlarda öncelikle konum tespiti yapıyoruz ve 15 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma geliyoruz.

Arıza Tespiti

Konumunuza ulaştıktan sonra aracınızı yol yardım ekipmanlarımız aracılığı ile inceliyoruz ve arıza kaynağını tespit ediyoruz.

Çözümlüyoruz

Aracınızda tespit edilen sorunları yerinde tespit ettikten sonra gereken aksiyonu hızlıca alıyoruz ve çözümlüyoruz. Yerinde tamir ediyoruz veya servise kadar aracınızı çekiyoruz.

<