7/24 Yol Yardım - Vizyonumuz

Firmamız, otomotiv sektöründe lider bir konuma sahip olmak için çalışmaktadır. Vizyonumuz, mükemmel hizmet kalitesi, en yüksek teknolojik standartlar ve sürekli gelişmeyi sağlamaktır. Ayrıca, müşterilerimize en iyi teknik desteği sunmak için dünya standartlarındaki ekipmanları ve yazılımları kullanıyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın eğitimlerini sürekli olarak güncelleştiriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Vizyonumuz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve otomotiv sektöründe lider bir pozisyona ulaşmaktır.

7-24 Yol Yardımı olası bir arıza durumunda acil yol yardım hizmeti sayesinde, aracınız onarıma ihtiyaç duyduğunda, ekibimiz en kısa sürede ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede onarır.

Yol şartlarında gereken tüm arıza, bakım ve aracınızın servise götürülmesi hizmetlerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken acil yol yardım telefonlarımızdan bize ulaşmanızdır. Bulunduğunuz yere ivedilikle intikal edip gereken yardım yapılacaktır.

7-24 Yol Yardımı aracımızda gerekli tüm cihazlar mevcut olup; yakıt ikmali, lastik değiştirme, motor ve beyin testi, akü takviyesi, ve her türlü arıza tespiti yapılır.

amacımız türkiyenin tüm yollarına tüm bölgelerinde siz müşterilerimize hızlı yol yardım hizmeti sağlamak.

<