Firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için, motor ve mekanik hizmetleri konusunda uzman teknisyenlerle çalışmaktadır. Aracınızın motor ve mekanik sorunlarını anında çözmek için, son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz.

Aracınızda meydana gelen arızaların nedenini belirlemek için, yerinde arıza tespiti yapıyoruz. Bu sayede, aracınızda meydana gelen sorunu en kısa sürede çözebiliriz. Ayrıca, aracınızın performansını arttırmak için, OBD (On-Board Diagnostics) bağlantısı ile aracınızın veri kayıtlarını analiz ediyoruz.

Firmamız, aracınızın motor ve mekanik bakımını yaptırmak için gerekli olan tüm parçaları ve yedek parçaları stoklamaktadır. Bu sayede, aracınızın bakımını hızlı bir şekilde yapabiliriz. Ayrıca, aracınızın bakımını yaptırdıktan sonra, aracınızın performansını arttırmak için OBD bağlantısı ile aracınızın veri kayıtlarını analiz ediyoruz.

Firmamız, motor ve mekanik hizmetleri konusunda son derece profesyonel ve deneyimli bir ekip ile hizmet vermektedir. Öncelikle aracınızın performansını ve güvenliğini sağlamak amacıyla, aracınızın tüm parçalarını kontrol eder ve gerekli olan bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Bunun yanı sıra aracınızın motoru ve diğer mekanik parçalarının çalışmasını optimize etmek için ESI(tronic) yazılımını kullanıyoruz. Bu yazılım sayesinde aracınızın performansını arttırıyor, yol güvenliğini sağlıyor ve aracınızın ömrünü uzatıyoruz. Ayrıca aracınızda meydana gelebilecek arızaları önceden tespit edebildiğimiz için, aracınızın bakımını ve onarımını daha uygun maliyetle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca aracınızın OBD (On-Board Diagnostics) sistemi aracılığıyla aracınızda meydana gelebilecek arızaları önceden tespit edebilir ve aracınızın performansını ve güvenliğini her zaman sağlama alabilirsiniz.

Servisimiz, aracınızın tüm mekanik parçalarına hizmet verebilecek özel olarak eğitilmiş uzman personele sahiptir.

Fren sistemlerinden amortisörlere, filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin bakımını en modern test cihazlarını kullanarak gerçekleştirmekteyiz.. Ayrıca, aracınızın tüm teknik verilerine ESI [tronic] yazılımı vasıtasıyla ulaşarak servisini verebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak aracınız için gerekli tüm mekanik parçaları da ilk donanım kalitesinde servisimizden elde edebilirsiniz.

Leave your reply

Your email address will not be published.

<